04.10.2022 Ανακοίνωση για 29ο economia Φοιτητικό Διαγωνισμό

Αγαπητοί,

Ενημέρωση σχετικά με τον economia Φοιτητικό Διαγωνισμό που ύστερα από χρόνια συνεχίζει να δίνει βήμα στους νέους και να τους παρακινεί να αξιοποιήσουν τις ακαδημαϊκές τους γνώσεις.

Το φετινό μας θέμα είναι «Στρατηγικές ενίσχυσης βιωσιμότητας: Περιβάλλον, Κοινωνία και Εταιρική Διακυβέρνηση (ΕSG)».

Θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την επιθυμία μας να ενημερώσετε τους φοιτητές του Τμήματος σας, προκειμένου να λάβουν μέρος όσοι ενδιαφέρονται. Επισυνάπτεται το Δελτίο Τύπου.

Περισσότερες πληροφορίες για το Διαγωνισμό θα βρείτε εδώ.

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί πολύ εύκολα κάνοντας κλικ εδώ

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων και παραμένουμε στη διάθεσή σας.

Με εκτίμηση,

Αλεξάνδρα Κ. Βοβολίνη                                                    Στέφανος Κ. Σβολιαντόπουλος

Εκδότρια – Διευθύντρια                                                          Εμπορικός Διευθυντής

ΟΜΙΛΟΣ Economia – Εκδόσεις ΚΕΡΚΥΡΑ Α.Ε. | Economia GROUP  KERKYRA Publications S.A.

Ζαλοκώστα 4, 106 71  Αθήνα,  τηλ.: 210-3314714 | 4, Zalokosta street 106 71 Athens-Greece,  tel.: 0030-210-3314714