19.12.2022 ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

Η διαδικασία αξιολόγησης του διδακτικού έργου σε όλα τα μαθήματα που διδάσκονται στο χειμερινό εξάμηνο άρχισε σήμερα, Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2022 και θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή, 20 Ιανουαρίου 2023.

Οι φοιτητές και φοιτήτριες του τμήματος έχουν λάβει για κάθε μάθημα που έχουν δηλώσει και για κάθε διδάσκοντα / διδάσκουσα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με μοναδικό κωδικό πρόσβασης που μπορούν να χρησιμοποιήσουν για να κάνουν την αξιολόγηση.

Η συμμετοχή των φοιτητριών και των φοιτητών στη διαδικασία διαρκεί λίγα λεπτά και είναι απαραίτητη αφενός για τη βελτίωση του προσφερόμενου διδακτικού έργου, αφετέρου για την πιστοποίηση του προγράμματος σπουδών του Τμήματος.

Ευχαριστούμε για τη συμβολή σας και ευχόμαστε καλές γιορτές και καλή συνέχεια στις σπουδές σας.

Για την ΟΜΕΑ του Τμήματος Κοινωνικής Πολιτικής
Αναπλ. Καθηγητής Νικόλαος Κουλούρης