16.03.2023 Συνέδριο «Σε αναζήτηση εναλλακτικών: πολιτική, ιδεολογία, κοινωνία»

Eκ μέρους του Συλλόγου Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης σας ενημερώνουμε για τη διεξαγωγή του συνεδρίου «Σε αναζήτηση εναλλακτικών: πολιτική, ιδεολογία, κοινωνία» στη Θεσσαλονίκη στις 20-22 Οκτωβρίου 2023 στα Αμφιθέατρα Ι και ΙΙΙ του Κέντρου Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων (ΚΕ.Δ.Ε.Α) του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης. Σας επισυνάπτουμε την πρόσκληση υποβολής περιλήψεων για συμμετοχή στο συνέδριο καθώς και τον σύνδεσμο της εκδήλωσης στο Facebook που περιλαμβάνει πληροφορίες σχετικά με το συνέδριο. Το συνέδριο απευθύνεται σε υποψήφιους διδάκτορες, μεταδιδακτορικούς ερευνητές, μεταπτυχιακούς φοιτητές και κατόχους μεταπτυχιακού τίτλου.
Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής,
Μαρία Τσίγκου