20.03.2023 Έναρξη Δεύτερου Κύκλου Αιτήσεων – Thinc

Αξιότιμοι κύριοι/ες,

Η ομάδα της Thinc, με χαρά ανακοινώνει την επίσημη έναρξη 2ου Κύκλου Αιτήσεων Συμμετοχής στη Θερμοκοιτίδα.
Τhinc – Thrace Incubator αποτελεί μια σημαντική πρωτοβουλία του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης που στόχο έχει την προώθηση της νεοφυούς επιχειρηματικότητας μέσω της ενίσχυσης και της ενδυνάμωσης της διαδικασίας από την αρχική ιδέα έως και την είσοδο του προϊόντος ή της υπηρεσίας, στην αγορά.

Στο πλαίσιο της προώθησης του δεύτερου κύκλου θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα την κοινοποίηση του επισυναπτόμενου ενημερωτικού υλικού μας, στα κανάλια επικοινωνίας σας, καθώς και στους ακαδημαϊκούς λογαριασμούς των φοιτητών του τμήματός σας.

Η διαδικασία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής θα ολοκληρωθεί στις 6 Απριλίου. Συνεπώς, θα σας παρακαλούσαμε να γίνει κάποια ανακοίνωση στο προσεχές διάστημα, ώστε να έχουν τη δυνατότητα όσοι φοιτητές ενδιαφέρονται να υποβάλλουν την αίτησή τους.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Thinc Thrace incubator

Επιχειρηματική Θερμοκοιτίδα Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης