05.04.2023 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡ. 2022-2023

Σας ενημερώνουμε ότι, από την Πέμπτη 06 Απριλίου 2023 και έως και την Κυριακή 9 Απριλίου 2023, θα ανοίξουν εκ νέου οι δηλώσεις μαθημάτων ώστε να υποβάλλουν δήλωση όσες/όσοι εκ των φοιτητριών/τών δεν υπέβαλαν εντός της προβλεπόμενης προθεσμίας και να διορθωθούν όσες δηλώσεις έχουν υποβληθεί λανθασμένα όσον αφορά τα μαθήματα επιλογής.

Πιο συγκεκριμένα:
ΑΕΜ 414121 – Υπήρχαν λάθος μαθήματα επιλογής, θα πρέπει να δηλωθούν δύο (2) επιπλέον μαθήματα επιλογής.
ΑΕΜ 00033 – Είναι λιγότερα τα μαθήματα επιλογής, θα πρέπει να δηλωθεί ένα (1) επιπλέον μάθημα επιλογής.
ΑΕΜ 414009 – Υπήρχαν λάθος μαθήματα επιλογής, θα πρέπει να δηλωθούν τρία (3) επιπλέον μαθήματα επιλογής.

Παρακαλούνται οι φοιτήτριες και οι φοιτητές με τους παραπάνω Αριθμούς Μητρώου να διορθώσουν άμεσα τις δηλώσεις τους γιατί μετά το πέρας της προθεσμίας δεν θα μπορεί να διορθωθεί καμία δήλωση.

Σε περίπτωση που κάποια/κάποιος φοιτήτρια/φοιτητής δεν υποβάλλει εμπρόθεσμα δήλωση μαθημάτων δεν θα έχει δικαίωμα εξέτασης στην εξεταστική του Ιουνίου για τα εαρινά μαθήματα.

Για οποιαδήποτε απορία/διευκρίνηση/πληροφορία, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την Γραμματεία του Τμήματος στο 2531039421.
Εκ της Γραμματείας